Biedrības “Mālpils zivīm” statūti

LR Makšķerēšanas noteikumi

Licencētā makšķerēšana

Iegādāties licenci - ePakalpojumi.lv

Iegādāties licenci - Manacope.lv

Anketas un iesniegumi
Mūsu draugi

Mālpils novada kauss zemledus makšķerēšanā

Mālpils novada kauss zemledus makšķerēšanā - Mālpils zivīm

  

28. februārī tika aizvadītas kārtējās ikgada biedrības rīkotās sacensības zemledus makšķerēšanā. Sākotnēji tās tika paredzēts rīkot Mālpils centra ūdenskrātuvē, taču, sakarā ar strauji uznākošu siltumu, ledus apstākļi tāda pasākuma rīkošanai palika bīstami. Tāpēc, pateicoties mūsu novadā dzīvojošā un mūsu biedrības biedra – “Ķepiņu” saimniecības īpašnieka Sergeja Fiļipova laipnai atļaujai, šīs sacensības varējām “organizēt uz viņam piederošā dīķa ledus Vitē.

 

Pirms sacensībām bijām noraizējušies, vai šādos laika apstākļos vispār kāds gribēs piedalīties, taču raizes izrādījās veltīgas, tieši otrādi: šogad pieteicās lielākais dalībnieku skaits, kāds tas kādreiz ir bijis, un organizatori varēja noteikt uzvarētājus un laureātus visās grupās, konkrēti – jauniešu, sieviešu un vīriešu grupās. Pati cope gan šogad bija ļoti vāja – ķērās pavisam nelieli asarīši, ķīši un raudiņas, taču tas netraucēja noskaidrot uzvarētājus visās grupās.

 

Liels paldies jāizsaka Mālpils novada domei par sagādātajiem ļoti skaistajiem kausiem un medaļām, kas tika pasniegti uzvarētājiem un godalgoto vietu ieguvējiem, paldies arī Siguldas makšķernieku veikala “Copes nams” īpašniekam Mārim Nuķim, kurš sagādāja balvas jaunākās grupas dalībniekiem, paldies izsaku arī biedrības biedriem Normundam Naglim, Normundam Ozoliņam un Raimondam Krūmiņliepam, kuri palīdzēja šo sacensību organizēšanā un novadīšanā, paldies arī Mālpils novada domes priekšsēdētājam Aleksandram Lielmežam, kurš atrada laiku, lai piedalītos noslēguma pasākumā un pasniegtu domes sagādātos kausus un medaļas uzvarētājiem.

   

Sacensību rezultāti jauniešu grupā:

1.vieta Emīls Nils Eltermanis
2.vieta Emīls Pozņaks
3. vieta Maksis Pozņaks

Lielākā zivs Emīlam Nilam Pozņakam

  

Sacensību rezultāti sieviešu grupā:

1.vieta Ilona Sarelainena
2.vieta Daiga karlsone
3.vieta Baiba Ķēniņa

Lielākā zivs Ilonai Sarelainenai

  

Sacensību rezultāti vīriešu grupā:

1.vieta Aldis Iesalnieks
2.vieta Viesturs Buks
3.vieta Imants Andersons 

Lielākā zivs Mārtiņam Butēvicam

Atpakaļ